TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

YÜKÜNÜZÜ KALDIRACAK GÜCÜNÜZE GÜÇ KATACAK HAFİF TİCARİ ARAÇLAR DOKAY FİLO’DA

Hafif Ticari Araçlara Dokay Filo’nun 25 yıllık tecrübesi ve ticari araç kiralama mevzuatına hakim satış kadrosuyla kolayca kiralayabilirsiniz.

Araç kiralayarak kredi limitlerinizi ticari işleriniz için kullanabilir, sermayenizi araç satın alımına kullanmadan ticaret hacminizi arttırabilirsiniz. Ayrıca Zorunlu Trafik Sigortası, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Araç Muayene masrafları, Periyodik Bakım masrafları, Lastik masrafları gibi operasyonel maliyetler sorununuz olmaktan çıkar.

TEKLİF TALEP FORMU

NASIL KİRALARSINIZ?

K2 ve Diğer Yetki Belgelerine Sahipseniz;

Herhangi bir öz mal ticari araç şartına gerek duymadan, ne kadar ihtiyacınız varsa Hafif Ticari Araç kiralayabilirsiniz. K2 belgesini ilk kez çıkartacak olanlar, kiralık araçları ile belgeye sahip olabilirler.

Yetki Belgesine Sahip Değilseniz;

N1 ve N1G sınıfı azami ağırlığı 3,5 tonu aşmayan ticari araçları, taşınan eşyanın ticari olmadığı işlerinizde kullanmak üzere kiralayabilirsiniz. N1 ve N1G sınıfı araçlar Kamyonet cinsi olarak tescil edilen araçlardır.

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA - TEKLİF TALEP FORMUONLINE İŞLEMLER

DOKAY Filo Kiralama, filo yönetim hizmetlerini daha kaliteli almanız amacıyla yeni "Online İşlemler" modülünü geliştirdi. "Mutlu Müşteri" vizyonu ile iş süreçlerini geliştiren DOKAY Filo Kiralama, her geçen gün büyüyen araç parkı ile müşterilerini daha çağdaş hizmetler ile buluşturuyor. Araçlarınız ile ilgili tüm taleplerinizi internet ortamından bizlere ulaştırabilir ve çözüm odaklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.