VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Dokay Filo Kiralama olarak vizyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her segmentte ve markadaki araçları temin eden, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayan, tedarikçilerine değer veren ve çalışanları ile birlikte sektörde devrim yaratacak hizmetleri hayata geçiren Türkiye’nin ilk 10 operasyonel filo kiralama şirketi arasında yer almak ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Operasyonel filo kiralama sektöründe müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kalıcı üstünlük sağlamaktır. “Söz verdiysek, yaparız” anlayışı, en değerli varlığımızdır. Müşterilerimizle aramızda oluşacak güven ilişkisinin verdiğimiz sözlerin arkasında durmaktan geçtiğine inanırız. Çalışanlarımızın desteği ile sektördeki en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sağlarız. Bizi sektörde güçlü kılacak unsur ise değer zincirimizdeki her paydaşımızın bizimle birlikte karlı olarak büyümesidir.

ONLINE İŞLEMLER

DOKAY Filo Kiralama, filo yönetim hizmetlerini daha kaliteli almanız amacıyla yeni "Online İşlemler" modülünü geliştirdi. "Mutlu Müşteri" vizyonu ile iş süreçlerini geliştiren DOKAY Filo Kiralama, her geçen gün büyüyen araç parkı ile müşterilerini daha çağdaş hizmetler ile buluşturuyor. Araçlarınız ile ilgili tüm taleplerinizi internet ortamından bizlere ulaştırabilir ve çözüm odaklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.