DEĞERLERİMİZ
Filo Dokay Araç Kiralama

Sözümüz, sözdür.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı ilk sorumluluğumuz sözümüzün arkasında durmaktır.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Tüm iş süreçlerimizde sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek müşterilerimizi memnun edecek akılcı çözümler üretiriz.

Bir bütünün farklı parçalarıyız.

Markamızın gelecekteki başarısının insan kaynaklarına yapacağımız yatırımlardan geçtiğine inanırız. Çalışan ilişkilerimizi yönetsel bir yapı içerisinde ele alarak personelimize en uygun çalışma koşullarını sağlarız. Çalışanlarımızın mutlu olması, işini severek yapması ve yeteneklerini işine yansıtması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan faaliyetlerimizi yürütürüz.

Gücümüzü Anadolu Kültürü'nden alırız.

Anadolu topraklarından gelen sevgi ve saygı kültürümüzü tüm iş süreçlerimize yansıtırız. Ürettiğimiz değerin anlamlı olabilmesi için “Küçüklerimize sevgi, büyüklerimize saygı göstermeyen bizden değildir.” sözünü içselleştirmenin önemli olduğunu düşünür, Anadolu’nun misafirperverliğe, hoşgörüye, barışa ve insanlığa değer veren kültürel anlayışını önceliğimiz olarak kabul ederiz.

Omuz omuza çalışırız.

Biz, birlikte güçlüyüz.
Biz, birlikte mutlu oluruz.
Biz, iyi günümüzde de kötü günümüzde de birbirimizi destekleriz.
Bizim için önemli olan “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” anlayışıdır.

Yenilikçi projeler üretiriz.

Ürün ve hizmetlerimizden pazarlama süreçlerimize kadar her alanda katma değer yaratacak yenilikçi projeler hayata geçiririz. Yenilikçilik konusunda araştırma, geliştirme ve analiz faaliyetlerimiz ile sınırlı kalmayıp müşterilerimizden, tedarikçilerimizden ve kanaat önderlerinden yararlanarak yenilikçi çözümler üretiriz.

Akılcı çözümler geliştiririz.

İşyerimizi bir bütün olarak düşünürüz. Her kademedeki personelimizin karar alma mekanizmasına dahil olması ve işimizi geliştirmesi için destekleriz. Ayrımcılık yapmadan tüm fikir ve önerileri dinler, ortak akıla dayanan çözümler geliştiririz.

İtibarımız, her şeyimizdir.

Bizim en değerli varlığımız; kurumsal itibarımızdır. Sosyal paydaşlarımızın markamız ile ilgili algılarını önemser, itibarımızı zedeleyecek her türlü davranıştan kaçınırız.

Özümüz de sözümüz de birdir.

İşletme kararlarımızı şirketimizin kuralları ve düzenlemeleri doğrultusunda alırız ve uygularız. Faaliyetlerimizden etkilenen paydaşlarımızın bilgiye ulaşmasını sağlar, şirketimizi şeffaf yönetim ilkeleri çerçevesinde yönetiriz.

Kurumsal bir vatandaşız.

Biz sadece yaptığımız işi değil, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası olarak sosyal gelişimi de destekleriz. Bizim en büyük değerimiz; paydaşlarımızın bize kazandırdıklarını yine paydaşlarımız için harcamaktır.

Gelecek nesilleri düşünürüz.

Herkesin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahip olduğuna inanırız. Doğayı korumak, geliştirmek ve kirlenmesini önlemek tüm çalışanlarımız ile birlikte bizlerin asli görevidir. Bu nedenle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğal çevrenin korunması, olmazsa olmazlarımız arasındadır.

ONLINE İŞLEMLER

DOKAY Filo Kiralama, filo yönetim hizmetlerini daha kaliteli almanız amacıyla yeni "Online İşlemler" modülünü geliştirdi. "Mutlu Müşteri" vizyonu ile iş süreçlerini geliştiren DOKAY Filo Kiralama, her geçen gün büyüyen araç parkı ile müşterilerini daha çağdaş hizmetler ile buluşturuyor. Araçlarınız ile ilgili tüm taleplerinizi internet ortamından bizlere ulaştırabilir ve çözüm odaklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Filo Araç Kiralama | Filo Dokay

Filo araç kiralama, firmaların yüklü maliyetler altına girmeden iş süreçlerini fonksiyonel bir şekilde ilerletmek için tercih ettikleri bir uygulamadır. İş ölçeklerine uygun filo kiralık araç bulmak güvenilir araç kiralama filo şirketleri ile mümkündür. Firmanız için yapacağınız etkin bir filo kiralama işlemi ile firmanızı büyük yükler altına sokmadan çözüm odaklı bir yatırım yapmış olursunuz. Bu noktada 17 yıllık sektör tecrübesi ile Filo Dokay her zaman yanınızda! Filo Dokay ile bütün filo araç kiralama işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Filo Dokay olarak geniş araç yelpazemiz ve yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile firmanızın ihtiyacı olan tüm filo araç kiralama işlemlerinizde çözüm odaklı hizmet anlayışımızla her zaman yanınızdayız. İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, İzmit, Balıkesir ve Konya gibi Türkiye’ nin birçok şehrinde Dokay filo araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Neden Filo Dokay?

Filo Dokay, 17 yıllık tecrübesi ve sunduğu tüm hizmetlerde benimsediği kalite anlayışı ile filo araç kiralama işlemlerinde de sizlerin memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Araç kiralama İzmir dendiğinde akla ilk gelen Dokay, günlük filo araç kiralama ve uzun dönem filo kiralama gibi uygulamalarıyla her zaman hizmetinizdedir. Dokay, geniş araç yelpazesi, güler yüzlü hizmet anlayışı ve sunduğu uygun filo kiralama fiyatları ile hem maliyeti çok olmayan hem de yüksek kalitede hizmet almanızı hedeflemektedir. Firmanız için gerekli olan filo araç özelliklerini uzman kadromuz ile tespit edebilir ve tam olarak ne gerekli ise nokta atış bir filo araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. Firmanız için ihtiyaç durumunda, Dokay’ın uzman kadrosundan güvenli sürüş eğitimi talep edebilirsiniz. Filo Dokay’ dan filo araç kiralama yaptığınızda kiraladığınız araçlar kapınıza teslim edilir. Kaliteli araç filo kiralama hizmeti almak ve tüm avantajlardan yararlanmak için Teklif Talep Formumuzu doldurabilirsiniz.

Filo Araç Kiralama’nın Önemi

İster büyük ister küçük olsun şirketler için sahada kullanılmak üzere hazır olması gereken araç ve araç filosu çok önemli bir ihtiyaçtır. Şirketlere hizmetlerini sağlamada kullanımının yanında, araç filosu birçok sorumluluğu da beraberinde getirir. Satın alınmasından yenilenmesine, düzenli bakımdan arıza durumunda tamire kadar bir çok sorumluluk araçların çalışması için yerine getirilmelidir. Bu sorumlulukları sıfıra indirmenin tek yolu filo araç kiralama ile araçları temin etmektir. Şirketler için filo araç kiralamanın önemi bu noktada açıkça öne çıkmaktadır. Araç kiralama şirketleri bu noktada, firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çok çeşitli yelpazede hizmetler vermektedir. Dokay Filo, gerek uzun dönem filo kiralama gerekse günlük filo kiralama ihtiyaçlarınızın hepsini firmanızın menfaatlerini gözeterek en uygun ve hızlı şekilde karşılamaktadır.

Filo Araç Kiralamanın Avantajları

Firmanızın ihtiyacını filo araç kiralama yöntemi ile karşılamanın birçok önemi ve faydası bulunmaktadır. Her şeyin başında maliyet diyebiliriz. Araçlar için kullanılacak maliyetle firmanız için yeni yatırımlar yaparak işlerinizi büyütebilir veya yeni iş alanları ekleyebilirsiniz. Filo kiralama fiyatları her zaman ihtiyacınız olan araç filosunu satın almaktan daha avantajlı olacaktır. Filo kiralık araç uygulamasında araçlar sizin üzerinize olmadığı için muayene ücreti, trafik sigortası, kasko, taşıt vergileri gibi ödemelerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu ve benzeri bütün işlemler filo kiralama yaptığınız firma tarafından takip edilir. Araç sayısı arttıkça yönetim maliyetleri de artacaktır. Ancak filo kiralama yaptığınız takdirde aylık sabit ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Her ay araçların giderlerini hesaplamak yerine aylık sabit ödeme ile araç filo kiralama yaptığınızda ne kadar ödeme yapacağınızı bilerek bütçe planlamanızı ona göre yapabilirsiniz. Dokay Filo' da, uzun dönemli araç kiralama fiyatları her zaman firmanızın uygun koşullarına göre oluşturulmaktadır.

Neden Filo Araç Kiralama Yapmalısınız?

Yukarıda detaylı bir şekilde belirtilen avantajları göz önünde bulundurarak şirketinizin finansman ve yönetimi çerçevesinden de bakıldığında "Neden filo araç kiralama yapmalısınız?" sorusuna şöyle cevap verebiliriz. Araç satın aldığınızda araç bedelinin tamamını ödersiniz. Satın alma yerine filo kiralama yolunu seçtiğinizde ise satın alma için kullanmayı planladığınız nakitinizi kendi işinizle ilgili bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Ayrıca araç yenileme ihtiyacı olduğunda ikinci el araç satışı ile uğraşmak zorunda da kalmazsınız. Filo yönetimi için personel, vakit ve kaynak ayırmayacağınızdan işlerinizin devamlılığına kaynak ayırma konusunda da daha rahat olacaksınız. Sabit ve planlanabilir filo kiralama bedelleri ve düzenli aylık sabit ödeme avantajlarına da sahip olursunuz.